Gotowanie we dwoje.

Jeśli nie masz czasu dla Twojego partnera lub on dla Ciebie, gotowanie może być czymś co Was do siebie zbliży. Nieprawdą jest, że kuchnia to królestwo tylko i wyłącznie pań, pozwól swojemu partnerowi pomóc Ci w przygotowaniach chociażby obiadu, a zobaczysz, że będzie on o wiele smaczniejszy.

Gotowanie we dwójkę może być doskonalą okazją do rozmowy – nie chodzi tu jednak o podejmowanie trudnych tematów, tylko raczej o wykazanie zainteresowania dniem, pracą partnera. Jeśli dawno nie miałaś okazji porozmawiać z partnerem o błahostkach, pora przyrządzania posiłku nadaje się do tego w sam raz. Jeśli macie ochotę na chwilę rozrywki, możecie zorganizować zawody: kto szybciej przygotuje sałatkę lub obierze ziemniaki – osoba, która wygra może po posiłku zająć się swoimi sprawami, natomiast osoba, która przegrała powinna zająć się umyciem naczyń.

Jeśli do tej pory nie wierzyłaś w to, że wspólne przyrządzanie posiłków może być pomocne w codziennych kontaktach damsko – męskich, poproś Twojego partnera o pomoc w kuchni i przekonaj się o tym, że wspólne gotowanie naprawdę zbliża ludzi.

Komentarze są zamknięte.